• English
 • Македонски
 • Контактирај нѐ

  +389 2 2772 095

 • Пиши ни

  vcs_contact@yahoo.com

 • Follow us

  facebook youtube issuu

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Вечер на друштвени игри во ВЦС

април 18, 2018 @ 6:00 pm - 8:00 pm

Пролетта дојде во Скопје …  но ние се надеваме дека нема да седите дома премногу и наместо тоа ќе  ни се придружите на активностите во простриите на  Волонтерски Центар Скопје. Овој пат очекуваме да бидете дел од друштвените игри со нас. Веќе имаме некои игри подготвени, но ако постои игра која би сакале да ја споделите со нас –  слободно поделете со нас!

Ве очекуваме

Тимот на ВЦС

Details

Date:
април 18, 2018
Time:
6:00 pm - 8:00 pm
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/163090864409529/

Organizer

Volunteers Centre Skopje
Email:
vcs_sending@gmail.com

Venue

pin Волонтерски Центар Скопје
Emil Zola 3 /3 -1, 1000 (( Kisela Voda )), Kisela Voda, Macedonia
Skopje, Macedonia
+ Google Map