• English
 • Македонски
 • Контактирај нѐ

  +389 2 2772 095

 • Пиши ни

  vcs_contact@yahoo.com

 • Follow us

  facebook youtube issuu

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Skopje Football Match

октомври 15, 2018 @ 2:00 pm - 5:00 pm

#FootballPeople!!!
Пријавете се за фудбалскиот натпревар кој ќе биде уште еден показател како спортот и фудбалот зближува луѓе. Бидете дел од настанот кој се случува само еднаш и доведете ги своите пријатели.
Настанот е подржан од страна на FARE мрежата.
Ги очекуваме вашите пријави.

Преземетеја пријавата овде:
https://drive.google.com/drive/folders/1M2Cn2QrGOGAQOc0Tp41FDX0O0K_a1Xvj

Details

Date:
октомври 15, 2018
Time:
2:00 pm - 5:00 pm
Website:
https://www.facebook.com/events/318107638996245/

Organizer

Volunteers Centre Skopje
Email:
vcs_sending@gmail.com

Venue

pin Волонтерски Центар Скопје
Emil Zola 3 /3 -1, 1000 (( Kisela Voda )), Kisela Voda, Macedonia
Skopje, Macedonia
+ Google Map